Monitor 27 cali PD2770U LED IPS/60Hz/5ms/pivot
- Model:
PD2770U
- Wysokość z podstawą: 460.6
- Głębokość z podstawą: 242.07
- Full specification
Precyzyjne kolory prosto po wyjęciu z pudełka
Niezawodna jakość dla studiów
Stworzone z myślą o wymaganiach ponad standard, technologia BenQ AQCOLOR gwarantuje równomierną jasność i odwzorowanie kolorów od rogu do rogu - 99% Adobe RGB, 99% DCI-P3 oraz 100% pokrycia Rec.709. Profesjonaliści mogą być pewni, że kolory pozostaną spójne od pierwszego szkicu aż po projekt dla klienta.
Spójny i niezmienny kolor w Twoim studiu
Zarządzanie kolorem w prosty sposób
Dla kreatywnych zespołów każdy detal kolorystyczny ma znaczenie. Rozwiązania do zarządzania kolorem BenQ zapewniają spójność barw pomiędzy wyświetlaczami i projektami - bez dodatkowego sprzętu, pracy czy straconych godzin.
Magnetyczny daszek
Załóż i skup się natychmiast
Dołączony jednoczęściowy magnetyczny daszek nakładasz w mgnieniu oka bez narzędzi i składania. Ogranicza światło i odblaski, pozwalając Ci widzieć kolory dokładnie i pracować bez rozpraszaczy, dzięki czemu możesz skupić się na projekcie.
Bezprzewodowy Hotkey Puck
Hotkey Puck współpracuje z Display Pilot 2 i pozwala wygodnie sterować monitorem. Trzy konfigurowalne przyciski zapewniają natychmiastowy dostęp do Trybu Koloru, wejść, KVM lub uruchomienia aplikacji. Pokrętło reguluje Jasność, kontrast i głośność bez zagłębiania się w menu. Dzięki temu możesz skupić się na pracy bez rozpraszaczy.
Wbudowany komfort ergonomiczny
Dopasuj monitor pod idealnym kątem dzięki elastycznemu zakresowi pochylania, obrotu i regulacji wysokości wszystko dzięki wbudowanej podstawie ergonomicznej. Niezależnie czy projektujesz, czy prezentujesz klientowi, zawsze cieszysz się idealnym widokiem i wygodą pracy.
Technical Specifications
| Brand | Benq |
|---|---|
| Model | PD2770U |
| Wysokość z podstawą | 460.6 |
| Głębokość z podstawą | 242.07 |
| Waga z podstawą | 9.6 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Wysokość (maks.) | 575.6 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 115 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 |
| Swivel | Tak |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 33 |
| Waga | 8.8 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 398.27 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 614 |
| Głębokość | 215.85 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 16500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 880 x 250 x 570 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |