monitory
Monitor 27 cali PD2730S LED 5K IPS/60Hz/5ms/Graficzny
- Model:
PD2730S
- Wysokość z podstawą: 427.58
- Głębokość z podstawą: 242.07
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
3 478.80 zł / szt
4 278.92 zł gross
PD2730S 27-calowy monitor designerski 5K 2000:1 98% P3 Thunderbolt 4
- 27-calowy wyświetlacz 5K z wysokim współczynnikiem kontrastu 2000:1 i pokryciem kolorów 98% P3 dla precyzyjnych szczegółów w pikselach.
- Fabrycznie skalibrowany dla gotowości do użycia kolorów oraz intuicyjnego dopasowania kolorów między wyświetlaczami.
- Thunderbolt 4 z zasilaniem 90W do szybkiego transferu danych i bezproblemowej zgodności z Mac.
Technical Specifications
| Brand | Benq |
|---|---|
| Model | PD2730S |
| Wysokość z podstawą | 427.58 |
| Głębokość z podstawą | 242.07 |
| Waga z podstawą | 8.3 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 577.58 |
| Jasność HDR | 400 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Jasność | 400 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 40 |
| Waga | 5.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 368 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 614 |
| Głębokość | 77.4 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x Thunderbolt 4 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 5120 x 2880 |
| Kolor | Biały |
| Weight | 12000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 720 x 190 x 570 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |