moduły SFP, DAC
Moduł SFP+ to 10G RJ45
- Rodzaj światłowodu: Single-mode
- Max. prędkość przesyłu: 10
- Standard: SFP+
- Full specification
Status: Out of stock
226.10 zł / szt
278.10 zł gross
SFP+ do 10G RJ45 SM10GL
- Obsługa portu 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2.5Gbase-T / 1000base-T
- Obsługa 10Gbase-R na porcie hosta
- SFP z możliwością podłączania podczas pracy
- Kompaktowy zespół złącza RJ-45
- Zgodny z RoHS i bezołowiowy
- Pojedynczy zasilacz +3,3 V
- 10 Gigabit Ethernet przez kabel Cat 6a
- Temperatura otoczenia podczas pracy: 0°C do +60°
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 60 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cudy |
|---|---|
| Rodzaj światłowodu | Single-mode |
| Max. prędkość przesyłu | 10 |
| Standard | SFP+ |
| Zasięg | 100 m |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |