akcesoria do monitoringu
Modul klawiatury DS-KD-KP
- Wymiary:
98 x 100 x 34 mm
- Waga: 0.4
- Pozostałe parametry:
Interfejs komunikacyjny 2 x RS485 (we/wy), 1 x Debug
Zasilanie 12 VDC/ 2 W
- Full specification
Status: Out of stock
281.14 zł / szt
345.80 zł gross
DS-KD-KP to moduł klawiatury numerycznej przeznaczony dla systemów wideodomofonowych IP Hikvision drugiej generacji. Umożliwia wywołanie numeru abonenta i otwarcie drzwi za pomocą kodu. Podświetlane przyciski pozwalają na wygodną obsługę w porze nocnej. Wyposażony jest w dwa złącza RS485 dedykowane do komunikacji i zasilania (z) innego modułu. Do jego działania wymagany jest moduł główny kamery DS-KD8003-IME1 zasilany napięciem 12 V/DC lub PoE (802.3af).
System Wideodomofon IP (2 gen.)
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Wymiary | 98 x 100 x 34 mm |
| Waga | 0.4 |
| Pozostałe parametry | Interfejs komunikacyjny 2 x RS485 (we/wy), 1 x Debug Zasilanie 12 VDC/ 2 W |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 415 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 155 x 155 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |