modemy GSM
Modem LTE TRM250 (Cat M1/NB), 2G, USB
- Wymagania środowiskowe:
- Zakres temperatury pracy: -40 °C do 75 °C
- Zakres wilgotności pracy: 10 % do 90 % bez kondensacji
- Sieć GSM: 1900 MHz
- Sieć LTE: 1900 MHz
- Full specification
Status: Out of stock
210.74 zł / szt
259.21 zł gross
MODEM komórkowy TRM250
TRM250 to modem komórkowy klasy przemysłowej z wieloma opcjami łączności LPWAN. Obsługuje NB-IoT, LTE Cat-M1 i jest wstecznie kompatybilny z 2G.
Oferuje wyjątkowo długi cykl życia, niskie zużycie energii i jest najbardziej elastyczną opcją przy modernizacji łączności istniejącego sprzętu przemysłowego.
TRM250 posiada interfejs USB, wytrzymałą aluminiową obudowę i zewnętrzną antenę dla lepszego pokrycia sygnału.
Doskonale nadaje się do zapewniania efektywnej łączności internetowej w aplikacjach zdalnego monitorowania.
Technical Specifications
| Brand | TELTONIKA |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Karta SIM | Mini |
| Wymiary | 74.5 x 25 x 64.5 mm |
| Waga | 130 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Interfejs | USB |
| Transmisja danych | GPRS |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Aluminiowy |
| Weight | 280 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 150 x 175 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |