modele metalowe
Model Toyota GR Supra czerwony 1/24
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10132917RD
- Rodzaj: Samochody
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
39.00 zł / szt
47.97 zł gross
TOYOTA GR SUPRA 1/24
Model w skali 1:24. Metalowe nadwozie oraz plastikowe elementy. Charakteryzuje się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół. Posiada otwierane drzwi i maskę. Spełni swoją rolę zarówno na półce lub biurku kolekcjonera oraz jako zabawka dla dziecka.
Technical Specifications
| Brand | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10132917RD |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 10.5 x 11.4 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 115 x 235 x 110 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |