modele plastikowe
Model plastikowy T-72 M1 1/72
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 161
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
48.13 zł / szt
59.20 zł gross
T-72 M1
T-72 M1, będący ewolucją radzieckiego czołgu T-72, odegrał kluczową rolę w latach 80. Dzięki zaawansowanemu działu gładkolufowemu kalibru 125 mm i ulepszonemu pancerzowi odcisnął swoje piętno na historii wojskowości. Ten model oferuje nie tylko fascynujące wrażenia z budowania, ale także wgląd w imponującą historię czołgu podstawowego, który był używany w różnych armiach na całym świecie.
Technical Specifications
| Brand | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 161 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 03357 |
| Skala | 1:72 |
| Rodzaj | Czołgi |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24.3 x 15.8 x 3.6 cm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wysokość | 3.1 |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Długość | 13.2 |
| Szerokość | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 250 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |