modele plastikowe
Model plastikowy Leopard 2 A6/A6M
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
03180
- Full specification
Status: Out of stock
40.79 zł / szt
50.17 zł gross
Zestaw zawiera model wozu bojowego do sklejania (dł. całkowita 15,2cm).
Technical Specifications
| Brand | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 03180 |
| Skala | 1:72 |
| Rodzaj | Czołgi |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24 x 16 x 3 cm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Długość | 15.2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 320 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 240 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |