modele kompozytowe
Model kompozytowy Buick Riviera 1965 1/26
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10132551
- Rodzaj: Samochody
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 15 in stock
59.00 zł / szt
72.57 zł gross
DESIGN BUICK RIVIERA 1965 1/26
Model w skali 1:24. Seria Design charakteryzuje się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół. Chromowane silniki, tuningowane koła oraz wiernie odwzorowane wnętrza to najważniejsze z nich. Świetna zabawka dla Twojego dziecka.
Technical Specifications
| Brand | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10132551 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Rocznik | 1965 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24,6 x 11,3 x 13,6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Fioletowy |
| Weight | 485 kg |
|---|---|
| Dimensions | 135 x 245 x 115 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |