modele kompozytowe
Model kompozytowy Audi R8 czarny
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
31281
- Skala: 1:24
- Full specification
Status: Out of stock
53.50 zł / szt
65.80 zł gross
Model kompozytowy Audi R8 czarny
- Model w skali 1:24.
- Metalowe nadwozie oraz plastikowe elementy.
- Charakteryzuje się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół.
- Posiada otwierane drzwi.
- Spełni swoją rolę zarówno na półce lub biurku kolekcjonera oraz jako zabawka dla dziecka.
Technical Specifications
| Brand | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 31281 |
| Skala | 1:24 |
| Rodzaj | Sportowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10,5 x 23 x 11,4 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 430 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 115 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |