uchwyty
Mocowanie THINCLIENT-01
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Rodzaj: Biurkowy
- Przeznaczenie: Mini PC
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
60.24 zł / szt
74.10 zł gross
| Weight | 562 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 265 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Neomounts |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przeznaczenie | Mini PC |
| Wymiary | 0.2 x 26 x 12 cm |
| Waga | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |