młynki
Młynek do kawy KG210
- Podstawa antypoślizgowa: Nie
- Turbo / Praca pulsacyjna: Nie
- Wymiary:
250 x 130 x 110 mm
- Full specification
Status: Out of stock
181.69 zł / szt
223.48 zł gross
Młynek do kawy KG210
- Trwały mechanizm mielenia z ostrzami ze stali nierdzewnej
- Wybierz preferowany poziom mielenia: drobne, średnie lub grube
- Wybór liczby filiżanek pozwala na zmielenie tylko takiej ilości ziaren, jakiej potrzebujesz
- Wygodny przycisk Popchnij, aby zmielić
- W zestawie szczotka do czyszczenia oraz schowek na przewody
Technical Specifications
| Brand | DeLonghi |
|---|---|
| Podstawa antypoślizgowa | Nie |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Nie |
| Wymiary | 250 x 130 x 110 mm |
| Waga | 1 |
| Akcesoria w zestawie | Szczotka do czyszczenia |
| Pojemność | 90 |
| Typ | Do kawy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 150 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |