Młynek do kawy FCM501
- Moc: 200
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Turbo / Praca pulsacyjna: Nie
- Full specification
Młynek do kawy FCM501
Tajemnica smaku ukryta jest w ziarnach! Nic nie poprawi jakości porannej kawy tak, jak zmielenie ziaren tuż przed zaparzeniem kawy. Młynek do kawy FCM501 marki BLAUPUNKT to urządzenie wykorzystujące żarnowy system mielenia i wydobywające smak i aromat.
Bez względu na to, czy chcesz przygotować espresso, kawę w ekspresie przelewowym lub inne rodzaje wariacji z kawą w roli głównej, młynek FCM501 o mocy do 200 W pozwoli na uzyskanie idealnej grubości mielenia.
Wytrzymałe, płaskie żarna i ponad trzydzieści różnych ustawień kontrolujących stopień zmielenia, zapewniają równomierną ekstrakcję i pozwalają zachować pełny smak i aromat kawy.
Solidny i trwały młynek marki BLAUPUNKT posiada praktyczną funkcję regulacji czasu mielenia, co ułatwia ustalenie ilości zmielonych ziaren potrzebnych do przyrządzenia od 2 do 12 filiżanek kawy.
Niewielkich rozmiarów model FCM501 jest wyposażony w zbiornik mieszczący 250 g ziaren kawy oraz wyjmowany pojemnik na zmieloną kawę o pojemności 180 g.
Filiżanka kawy przygotowywana ze świeżo zmielonych ziaren odmieni doznania związane z piciem kawy w domu.
Technical Specifications
| Brand | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 200 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Nie |
| Wymiary | 20,5 x 15 x 29 cm |
| Waga | 1.2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Pojemność | 250 |
| Funkcje |
|
| Typ | Do kawy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 1715 kg |
|---|---|
| Dimensions | 175 x 235 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |