młynki
Młynek do kawy Aroma G30
- Moc: 150
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Turbo / Praca pulsacyjna: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
51.67 zł / szt
63.55 zł gross
Młynek do kawy Aroma G30
Technical Specifications
| Brand | TEESA |
|---|---|
| Moc | 150 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Wymiary | 84,3 x 170 x 102,5 mm |
| Waga | 0.77 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 0.95 |
| Pojemność | 50 |
| Funkcje |
|
| Typ | Do kawy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | inox |
| Weight | 883 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 105 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |