uchwyty
Mini statyw flex 2w1 14cm czarny
- Pasuje do:
- Smartfony
- Kamery GoPro
- Rodzaj: Statyw
- Wymiary:
Wysokość: 7 - 14 cm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
38.95 zł / szt
47.91 zł gross
- Elastyczne nogi zginane pod kątem 360° do optymalnego i bezpiecznego ustawiania na różnych przedmiotach, np. poręczach, gałęziach
- System 2w1 do smartfonów i kamer GoPro
- Kompaktowy format, idealny do stosowania w podróży, na urlopie, na wycieczkach plenerowych
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 90 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Statyw |
| Wymiary | Wysokość: 7 - 14 cm |
| Waga | 70 |
| Pozostałe parametry | Materiał: Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |