uchwyty
Mini statyw 3w1 flexpro 27 cm czarny
- Rodzaj: Statyw
- Wymiary:
Wysokość: 16 - 27 cm
- Waga: 348
- Full specification
Status: Out of stock
74.14 zł / szt
91.19 zł gross
Mini statyw 3w1 flexpro 27 cm
- Elastyczne nogi zginane pod kątem 360° do optymalnego i bezpiecznego ustawiania na różnych przedmiotach, np. poręczach, gałęziach
- System 3w1 do smartfonów, kamer GoPro i gwintu 1/4 - calowego
- Głowica kulowa umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu do wykonywania zdjęć o orientacji pionowej i poziomej
- Kompaktowy format, idealny do stosowania w podróży, na urlopie, na wycieczkach plenerowych
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Rodzaj | Statyw |
| Wymiary | Wysokość: 16 - 27 cm |
| Waga | 348 |
| Pozostałe parametry | Materiał: Aluminium |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 410 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 100 x 350 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |