mikrofony
Mikrofon Sonic
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Impedancja : 2.2
- Długość przewodu: 1.5
- Full specification
Status: Out of stock
10.62 zł / szt
13.06 zł gross
Mikrofon Esperanza SONIC jest urządzeniem dedykowanym do komputerów stacjonarnych i przenośnych. Posiada uniwersalne złącze mini jack, dzięki czemu może zostać podłączony do rozmaitych urządzeń posiadających slot zewnętrzny 3,5 mm oraz przycisk ON/OFF, pozwalający na włączenie lub wyłączenie modelu w dowolnym momencie. Urządzenie posiada także elastyczne, regulowane ramię umieszczone na stabilnej podstawce.
- Do wszystkich zastosowań audio, w tym do aplikacji VoIP
- Częstotliwość: 20Hz-16KHz
- Długość kabla: 1,5m
- Przycisk włączania/wyłączania
- Czułość: 65dB
- Impedancja: 2,2 k
- Wtyczka: mini jack 3.5mm
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Impedancja | 2.2 |
| Długość przewodu | 1.5 |
| Oznaczenia | |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Weight | 160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 80 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |