mikrofony
MIKROFON SING
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pasmo przenoszenia (min.): 20
- Pasmo przenoszenia (maks.): 20
- Full specification
Status: Out of stock
10.67 zł / szt
13.12 zł gross
Mikrofon do PC i notebooka
- Do wszelkich zastosowań audio w tym aplikacji typu VoIP
- Krystalicznie czysty dźwięk
- Pasmo przesnoszenia 20 - 20kHz
- Czułość -58dB ± 3dB
- Długość kabla 1,5m
- Możliwość podłączenia do wszelkiego rodzaju urządzeń wyposażonych w port mikrofonu 3,5mm
| Weight | 160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 160 x 235 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 58 |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |