mikrofony
Mikrofon rozszerzający Meetup
- Użytkowanie: Duża sala
- Wymiary:
13,4 x 83 x 83 mm
- Waga: 302
- Full specification
Status: Out of stock
745.61 zł / szt
917.10 zł gross
Mikrofon rozszerzający Meetup
Dodatkowy mikrofon z kontrolą wyciszenia dla zwiększenia zasięgu dźwięku.
Technical Specifications
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Użytkowanie | Duża sala |
| Wymiary | 13,4 x 83 x 83 mm |
| Waga | 302 |
| Pozostałe parametry | Wskaźniki (diody LED):
|
| Akcesoria w zestawie | Jeden mikrofon rozszerzający |
| Długość przewodu | 6 |
| Oznaczenia | |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | czarny |
| Weight | 420 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 170 x 190 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |