mikrofony
Mikrofon przewodowy MIC-115
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pasmo przenoszenia (min.): 20
- Pasmo przenoszenia (maks.): 13000
- Full specification
Status: Out of stock
14.11 zł / szt
17.36 zł gross
Mikrofon stacjonarny do komputera
Technical Specifications
| Brand | Defender |
|---|---|
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 13000 |
| Czułość | 54 |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.14 |
| Pozostałe parametry |
|
| Impedancja | 2.2 |
| Oznaczenia | |
| Technologie | Brak |
| Kolor | Grafitowy |
| Weight | 140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 105 x 325 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |