mikrofony
Mikrofon FLEX
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pasmo przenoszenia (min.): 100
- Pasmo przenoszenia (maks.): 10
- Full specification
Status: Out of stock
20.99 zł / szt
25.82 zł gross
TRACER FLEX to mikrofon o solidnej konstrukcji.
Dzięki szerokiemu pasmu przenoszenia jego dźwięk jest bardzo czysty, pozwalając na nagrywanie zarówno ludzkiej mowy, jak i instrumentów bez zniekształceń czy szumów.Urządzenie sprawdzi się idealnie do nagrań domowych, prowadzenia internetowego radia lub wywiadów. Wbudowany wyłącznik oraz regulacja kąta pochylenia sprawia, że użytkowanie jest wyjątkowo wygodne i intuicyjne. Nie musisz martwić się o instalacje sterowników i jego konfiguracje - produkt po podłączeniu jest gotowy do użycia.Dołączony 1,8 metrowy kabel pozwala podłączyć mikrofon do dowolnego urządzenia, wyposażonego w interfejs mini-jack
| Weight | 240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 240 x 170 x 80 cm |
Technical Specifications
| Brand | Tracer |
|---|---|
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Oznaczenia | |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |