gumowe
Miękkie klocki Momy 12 elementów Quercetti
- Liczba elementów: 12
- Nr katalogowy:
040-4141
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
30.00 zł / szt
36.90 zł gross
Quercetti Miękkie klocki Momy 12 elementów
Klocki Momy to duże i miękkie kolorowe klocki, które pozwalają budować niezwykłe konstrukcje dla najmłodszych. Opakowanie zawiera 12 dużych klocków w żywych kolorach, z zaokrąglonymi kształtami i łatwymi łączeniami. Taka forma zabawy oferuje nieskończone kombinacje i mnóstwo radości!
Technical Specifications
| Brand | Quercetti |
|---|---|
| Liczba elementów | 12 |
| Nr katalogowy | 040-4141 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Gumowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 6 x 26 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Seria | inne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 445 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 260 x 270 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |