maszynki do strzyż. włosów
Maszynka do włosów HomePro
- Zastosowanie: Głowa
- Stosowanie na mokro: Nie
- Min. długość strzyżenia (włosy): 1
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
63.34 zł / szt
77.91 zł gross
Maszynka do włosów HomePro
MOCNY SILNIK
Trwały i wydajny silnik gwarantuje szybkie i łatwe strzyżenie.
KOMPLETNY ZESTAW AKCESORIÓW
Akcesoria w zestawie ułatwiają strzyżenie włosów w domu.
REGULOWANA DŹWIGNIA STOŻKOWA
Dźwignia do płynnej regulacji długości strzyżenia umożliwia łatwe cieniowanie włosów.
Technical Specifications
| Brand | Wahl |
|---|---|
| Zastosowanie | Głowa |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 1 |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 25 |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Szerokość ostrza | 45 |
| Wymiary | Opakowanie: 76 x 159 x 252 mm |
| Waga | 0.8 |
| Pozostałe parametry | Silnik: wibracyjny elektromagnetyczny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 980 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 180 x 255 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |