zabawa w dom
Maszyna do szycia Natalia
- Bezpieczeństwo:
Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
169052
- Full specification
Status: Out of stock
89.90 zł / szt
110.58 zł gross
MASZYNA DO SZYCIA NATALIA
- Lampka LED
- Regulacja prędkości
- Regulacja naprężenia nici
- Dźwignia podnoszenia nici
- Maszyna wykorzystuje do szycia 2 nici
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 169052 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Natalia |
| Tematyka | Maszyny do szycia |
| Wymiary | 18 x 20 x 11,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35,5 x 25 x 12,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Kremowy |
| Weight | 1054 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 290 x 280 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |