Maskotka interaktywna Psytulaski, pies Dalmatyńczyk
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
EP60186/01896
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Maskotka interaktywna Psytulaski, pies Dalmatyńczyk
Psytulaski to interaktywne szczeniaczki, które skradną serca najmłodszych! Te urocze małe pieski są idealnym towarzyszem zabaw dla dzieci, które marzą o własnym zwierzaku. Psytulaski to pieski w torebeczce, dostępne w trzech różnych rasach, co pozwala na wybór ulubionego pupila. Każdy piesek oferuje aż 5 różnych dźwięków i reakcji, co sprawia, że zachowują się jak prawdziwe zwierzaki.
Te interaktywne pieski potrafią zamykać oczy i reagować na dotyk oraz ruch, co dodaje im realizmu i sprawia, że dzieci czują się, jakby opiekowały się żywymi szczeniakami. Dzięki mobilnej aplikacji, Psytulaski oferują pełną zabawę, umożliwiając sprawdzanie stanu zdrowia piesków oraz opiekę nad nimi poprzez codzienne zadania i minigry.
Psytulaski - interaktywne szczeniaczki to nie tylko świetna zabawa, ale także sposób na naukę odpowiedzialności i troski o zwierzaki. Dziecko będzie mogło spędzać czas na radosnej zabawie, a jednocześnie nauczy się, jak dbać o swojego małego przyjaciela. Wybierz Psytulaski - pieska zabawkę, który stanie się ulubionym towarzyszem Twojego dziecka!
W asortymencie:
- Cocker Spaniel - Lola
- Husky - Śnieżka
- Dalmatyńczyk - Kropka
Technical Specifications
| Brand | Epee |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | EP60186/01896 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Inne |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Pieski |
| Reklama TV | 2024 |
| Waga | 490 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28,5 x 23 x 13 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Plusz |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 501 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 x 225 x 285 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |