Promocje zabawek
Maskotka interaktywna Królik
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
57.00 zł / szt
70.11 zł gross
Maskotka interaktywna Królik
Ten niewielki pluszowy przyjaciel potrafi słuchać tego co do niego mówisz i powtarzać usłyszane słowa!
Ta urocza pluszowa maskotka dzięki wbudowanemu mechanizmowi, dokładnie powtórzy to co do niego powiesz na swój zabawny króliczy sposób.
Włącz zabawkę przełącznikiem on/off umieszczonym na spodzie zabawki, ustaw królika ok. 40 cm od siebie i wypowiedz wyraźnie, najlepiej bez przerw, krótki tekst, zwierzątko powtórzy go w zabawny sposób.
A gdy pogłaszczesz królika po pupie i ogonku, zacznie się śmiać i ruszać.
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 123752 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Inne |
| Rodzaj | Króliczki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 13,5 x 11 x 18 cm |
| Wysokość | 17.5 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Plusz |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 272 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 135 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |