plastyczne
Malowanka CreArt Pokemon
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
20241
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
36.00 zł / szt
44.28 zł gross
Malowanka Creart Pokemon
Zestawy CreArt zawierają wszystko to, czego potrzeba, by stworzyć swój własny obraz. Malowanie po numerach to to świetna zabawa, która nie tylko ćwiczy sprawność manualną, ale również poprawia koncentrację oraz gwarantuje mnóstwo dobrej zabawy.
W CreArt nie ma czarnych konturów - zamiast nich mamy granice wstępnie wydrukowane w kolorze, który będzie potrzebny do pomalowania sekcji. Oznacza to, że w trakcie malowanie krawędzie i obramowania będą wyglądać bardziej profesjonalnie, a efekt końcowy będzie jeszcze bardziej spektakularny.
Zestawy CreArt zawierają:
- Gruby kartonik malarski wstępnie zadrukowany konturami
- Farbki akrylowe na bazie wody - w indywidualnie numerowanych i zamykanych pojemnikach
- Tekturową sztalugę na pojemniki z farbkami
- Wysokiej jakości pędzel o idealnej końcówce do malowania szczegółów
- Instrukcję
| Weight | 270 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 160 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 20241 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Plastyczne |
| Liczba kolorów | 8 |
| Marka | Pokemon |
| Rodzaj | Szablony i malowanki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22,2 x 16 x 4,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |