plastyczne
Magiczny obraz wodny - Jednorożce
- Nr katalogowy:
CH221778
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
28.39 zł / szt
34.92 zł gross
Magiczny obraz wodny - Jednorożce
Magiczne wodne kolorowanie - bez bałaganu, gdzie tylko chcesz! Książka zawiera 6 powierzchni do kolorowania (wielokrotnego użytku), naklejki tematyczne oraz długopis na wodę do wielokrotnego napełniania. Napełnij pisak wodą, a następnie rysuj, aby odsłonić kolor na stronach - zniknie, gdy woda wyschnie, potem zacznij od nowa! To niekończąca się zabawa!
Technical Specifications
| Brand | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Nr katalogowy | CH221778 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Plastyczne |
| Rodzaj | Szablony i malowanki |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21,7 x 22,7 x 2 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 273 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 220 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |