edukacyjne/interaktywne
Mądra Sowa E-Edu
- Bezpieczeństwo:
Zabawka zalecana dla dzieci w wieku powyżej 12 miesiąca życia. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
137792
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 20 in stock
39.95 zł / szt
49.14 zł gross
Mądra Sowa E-Edu
- Funkcje: śpiewa 6 piosenek, opowiada 2 bajki, mówi 11 wierszyków o zwierzętach, naśladuje odgłosy 24 zwierzaków, chodzi, mruga oczami, rusza świecącymi skrzydełkami.
- Działa w 2 trybach: 1. tryb - sówka opowiada wierszyki i bajki, 2. tryb - sówka śpiewa i przemieszcza się.
- Baterie: 3 x AA 1,5V
| Weight | 289 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 200 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zabawka zalecana dla dzieci w wieku powyżej 12 miesiąca życia. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 137792 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | E-Edu |
| Wymiary | Wysokość: 14 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 10 x 20 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |