listwy zasilające
Listwa zasilająca 5 X German socket/3m
- Włącznik: Tak
- Liczba gniazd typu F (Schuko): 5
- Pozostałe porty we/wy: Brak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
26.68 zł / szt
32.82 zł gross
Listwa zasilająca 5 X German socket/3m
- DOSKONAŁA OCHRONA
- Chroni cenne urządzenia przed szkodliwymi skokami napięcia
- Nadaje się do urządzeń o dużym poborze mocy
- Wskazuje odpowiednie uziemienie
- Samodiagnostyka
- Bezpieczna dla dzieci
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Włącznik | Tak |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 5 |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary rack | 1U |
| Wtyczka | Schuko |
| Wymiary | 330 x 56 x 45 mm |
| Waga | 0.47 |
| Długość przewodu | 3 |
| Unboxing | |
| Montaż | Rack |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 658 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 105 x 390 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |