listwy zasilające
Listwa zasilająca 5 X French socket/3m
- Włącznik: Tak
- Liczba gniazd typu E: 5
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
30.62 zł / szt
37.66 zł gross
Listwa zasilająca 5 X French socket/3m
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Włącznik | Tak |
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Wtyczka | Europejska |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary | 330 x 56 x 45 mm |
| Waga | 0.6 |
| Długość przewodu | 3 |
| Montaż | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 720 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 100 x 380 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |