latarki
Latarka czołowa T-rex Brainstorm
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
E2065
- Full specification
Status: Out of stock
44.99 zł / szt
55.34 zł gross
Latarka czołowa T-Rex
Dzieci szalejące za dinozaurami pokochają tę latarkę czołową w kształcie T. Rexa.
- Naciśnij raz, aby włączyć światło, drugi raz - aby usłyszeć ryk!
- Dwa kąty ustawienia - na wprost do spacerów i biwaków, pochylona - do wieczornego czytania.
- Z regulowanym paskiem, odpowiednia dla dzieci w każdym wieku.
Brainstorm Toys to seria zabawnych, edukacyjnych i interaktywnych zabawek STEM, która obejmuje wiele fascynujących produktów. Zabawki STEM łączą w sobie naukę, technologię, inżynierię i matematykę, zachęcając dzieci do odkrywania i rozwijania pasji w tych dziedzinach. Celem produktów marki Brainstorm Toys jest nie tylko zapewnienie dzieciom rozrywki, ale także zainspirowanie ich do poznawania otaczającego świata.
Technical Specifications
| Brand | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | E2065 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 120 x 155 x 90 mm |
| Waga | 126 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Brązowy |
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 120 x 155 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |