Lampa sufitowa Smart Ceiling Light D40
- Źródło światła: Diody LED
- Zastosowanie: Wewnątrz budynku
- Rodzaj oprawy: Nasufitowe
- Full specification
Inteligentna Lampa Sufitowa Xiaomi Smart Ceiling Light D40
Inteligentna lampa sufitowa Xiaomi Smart Ceiling Light oferuje nowoczesne oświetlenie z możliwością zdalnego sterowania przez aplikację Xiaomi Home. Zapewnia równomierne światło i wysoką odporność na kurz, gwarantując długotrwałą czystość i jasność.
Xiaomi Smart Ceiling Light D40
Stylowe oświetlenie, które tworzy przytulną atmosferę i podnosi komfort życia.
Przyjemne, jasne światło jak za oknem
Inteligentne lampy sufitowe Xiaomi zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej odwzorować naturalne światło słoneczne, tworząc w pomieszczeniu ciepłą, komfortową atmosferę.
Konstrukcja antyodblaskowa
Delikatne światło, które nie męczy wzroku
Specjalna struktura optyczna z mikrosoczewkami sprawia, że światło jest równomierne i nie razi w oczy. Dzięki temu lampa świeci bardzo komfortowym światłem, ograniczając zmęczenie nawet przy dłuższym użytkowaniu.
Elegancki design w kompaktowej formie
Lampa została wyposażona w specjalnie zaprojektowaną soczewkę Xiaomi, która równomiernie rozprowadza światło, a przy tym zajmuje mniej miejsca - aż o 38% mniej niż w poprzednim modelu. Smukła, 6-centymetrowa konstrukcja idealnie wpisuje się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza.
Wysoka odporność na kurz
Dzięki klasie ochrony IP50, lampa skutecznie chroni wnętrze przed kurzem i owadami. Światło pozostaje jasne i przejrzyste, a sama lampa dłużej wygląda jak nowa.
Wiele sposobów sterowania
Lampa sufitowa Xiaomi z serii D ma wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki czemu bez problemu połączysz ją z aplikacją Xiaomi Home i zyskasz wygodne, zdalne sterowanie - z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Źródło światła | Diody LED |
| Zastosowanie | Wewnątrz budynku |
| Rodzaj oprawy | Nasufitowe |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Moc oprawy | 45 |
| Wymiary | 450 x 60 mm |
| Waga | 1.7 |
| Pozostałe parametry | Temperatura barwowa: 2700-5700K |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Gwint | brak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Klasa szczelności | IP50 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 2900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 520 x 540 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |