laminatory
Laminator A4 Interstellar
- Laminacja na gorąco: Tak
- Laminacja na zimno: Tak
- Max. grubość folii: 125
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 16 in stock
46.39 zł / szt
57.06 zł gross
Laminator Esperanza INTERSTELLAR to idealne urządzenie, które sprawdzi się zarówno w domu jak i w niewielkim biurze. Jest bezpieczny i prosty w obsłudze. Błyskawicznie zalaminujesz dokumenty do rozmiaru A4, w trybie na gorąco lub na zimno. Laminator szybko i wygodnie zabezpieczy ważne dokumenty, zdjęcia, szkice czy rysunki na długi czas. Jego nowoczesny wygląd i kompaktowy rozmiar będzie pasował do każdego wnętrza w domu lub biurze.
- Laminowanie na zimno i na gorąco
- Dla domu i małego biura
- Nowoczesny wzór
- Niewielki rozmiar
- Szybkie nagrzewanie
- Moc: 265 W
- Zasilanie: 220-240V / 50Hz
- Natężenie: 1,15 A
- Grubość folii do laminowania na gorąco: 80-125 mikronów
- Maksymalne wymiary dokumentu: 210x297 [mm] (format A4)
- Maksymalny czas rozgrzewania: ok. 5 min
- Maxymalna szerokość arkusza: 240 mm
- Laminowanie na gorąco i na zimno
- Maksymalna grubość laminowanego arkusza: 0,6 mm
- LED: Power/Ready
- Funkcje: COLD/OFF/HOT
- Ilość rolek: 2
- Laminowanie zdjęć
- Obudowa: wysokiej jakość tworzywo sztuczne (ABS)
- Długość przewodu zasilającego: około 150 cm
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- W zestawie: 5 x folia A4
| Weight | 1300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 375 x 145 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Laminacja na gorąco | Tak |
| Laminacja na zimno | Tak |
| Max. grubość folii | 125 |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Funkcja cofania | Nie |
| Prędkość laminacji | 250 |
| Wymiary | 345 x 140 x 65 mm |
| Waga | 1 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 240 |
| Format | A4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |