Lalka Mermaid Disney Princess
- Nr katalogowy:
JBF86
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Disney Princess Arielka Muszelkowa toaletka
Z zestawem Arielka Muszelkowa toaletka magiczna zabawa nigdy się nie kończy! Inspirowana filmem "Mała syrenka" Disneya lalka modowa Arielka może się przygotować na każdą przygodę przy toaletce z 5 "perełkami" skrywającymi niespodzianki. Otwórz muszelkową toaletkę, a znajdziesz w środku "perełkę" z niespodzianką! Wyjmij "perełkę", aby sprawdzić, jaki skarb czeka w środku, a na jej miejsce wskoczy kolejna. "Perełki" można na nowo chować do toaletki, aby powtarzać zabawę w odkrywanie. A dzięki toaletce z lusterkiem i akcesoriom zabawka lalka Arielka może przygotować się na przygody na lądzie i w podmorskich głębinach. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
- Lalka syrenka Arielka i jej toaletka pełna wyskakujących niespodzianek zachwycą wszystkich fanów "Małej syrenki" Disneya.
- Inspirowana uwielbianą bohaterką Disneya lalka Arielka ma zdejmowany syreni ogon z materiału, a jej długie włosy są doskonałe do zabawy w czesanie i stylizację.
- Morska toaletka zawiera 5 "perełek", z których każda skrywa akcesorium-niespodziankę. Otwórz toaletkę i odkrywaj skarby!
- Wśród akcesoriów do odkrycia są tiara, naszyjnik i kokardka do włosów doskonałe do wystylizowania Arielki podczas przygód na lądzie i w morskich głębinach.
- Posadź Arielkę na eleganckim różowym krześle i twórz inspirowane filmem fryzury lub wymyślaj własne stylizacje!
- "Perełki" można ponownie napełnić akcesoriami i załadować do toaletki, aby powtarzać zabawę wciąż od nowa.
- Fani mogą odkryć więcej lalek i zestawów Disney Princess Księżniczka Disneya, aby stworzyć własny magiczny świat zabawy. Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności.
Technical Specifications
| Brand | Mattel |
|---|---|
| Nr katalogowy | JBF86 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Marka | Księżniczki Disney'a |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32.3 x 20.3 x 8.2 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 30 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 454 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 205 x 325 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |