markowe
Lalka L.O.L. Surprise Tweens, Cherry B.B.
- Bezpieczeństwo:
Uwaga! Ryzyko zadławienia, małe elementy. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia.
- Nr katalogowy:
542575-EUC
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 11 in stock
83.61 zł / szt
102.84 zł gross
Lalka L.O.L. Surprise Tweens, Cherry B.B.
Technical Specifications
| Brand | MGA |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Uwaga! Ryzyko zadławienia, małe elementy. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia. |
| Nr katalogowy | 542575-EUC |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | L.O.L. Surprise |
| Seria | L.O.L Tweens |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20,3 x 7,6 x 26 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 200 x 255 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |