klasyczne
Lalka Elena 35 cm
- Nr katalogowy:
53540
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
211.24 zł / szt
259.83 zł gross
Lalka Elena 35 cm
Ręczna produkcja lalek Llorens sprawia, że są one dopracowane w każdym calu. Delikatnie podkreślona uroda, cieniowania, piękne rzęsy i oczy. Najwyższej jakości materiały. Każda lalka w rękach wytwórcy nabiera barw i życia. Ich ubranka wykonane są z bawełny organicznej, wełny oraz z materiałów z recyklingu. To najlepszy prezent dla Twojego dziecka, spełniający fukcję zarówno edukacyjną jak i zabawową.
Hand made in Spain with love.
| Weight | 935 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 x 235 x 440 cm |
Technical Specifications
| Brand | Llorens |
|---|---|
| Nr katalogowy | 53540 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Inne |
| Seria | Pozostałe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 44 x 23 x 12 cm |
| Akcesoria w zestawie | Sześcioczęściowe ubranko |
| Wysokość | 35 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Winyl |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |