markowe
Lalka Disney Princess Arielka
- Nr katalogowy:
HLW02/HLW10
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
39.00 zł / szt
47.97 zł gross
Przedstawiamy lalkę Arielkę inspirowaną pełną odwagi i ducha przygody księżniczką z filmu Mała syrenka Disneya. Ta lalka do ustawiania w różnych pozach ma mieniący się strój i akcesoria, na które składają się buciki i tiara. Ubrana w swoją kultową stylizację z filmu Arielka jest gotowa na każdą przygodę! Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
- Inspirowana postacią z uwielbianego filmu animowanego filmu Mała syrenka Disneya lalka Arielka jest gotowa na każdą przygodę.
- Lalka z punktami zgięcia jest ubrana w swoją kultową stylizację z filmu, w tym zdejmowane buciki i tiarę.
- Strój składa się z brokatowego topu i zdejmowanej spódniczki o wzorze unikalnym dla Arielki.
- Ta urocza księżniczka Disneya ma długie włosy do zabawy w czesanie i stylizację fryzur.
- Doskonały prezent dla dzieci, które mogą odtwarzać swoje ulubione momenty z filmu lub wymyślać własne opowieści.
- Fani mogą zebrać wszystkie lalki Księżniczki Disneya, aby przeżywać niezliczone magiczne przygody. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.
| Weight | 170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 110 x 325 cm |
Technical Specifications
| Brand | Mattel |
|---|---|
| Nr katalogowy | HLW02/HLW10 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria | Pozostałe |
| Marka | Księżniczki Disney'a |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10,8 x 32,4 x 4,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |