Lalka Barbie Tancerka
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części.
- Nr katalogowy:
JFR09
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Wkrocz na parkiet z lalką Barbie Tancerką, by triumfować na tanecznych scenach w rytmie fokstrota lub tanga. Ta lalka ubrana w błyszczącą czerwoną sukienkę z falbanką, złociste buciki na obcasie z paskiem i złociste kolczyki jest gotowa wytańczyć zwycięstwo w turnieju. Wygląd mistrzyni dopełniają spięte w kok włosy. Z dołączonym do zestawu trofeum możesz pozwolić swojej wyobraźni znaleźć się w centrum zainteresowania i zająć pierwsze miejsce! Lalki nie stoją i nie tańczą samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
- Lalka modowa Barbie Tancerka to zabawka, która pozwala dzieciom wyobrazić sobie światową karierę w konkursach tańca towarzyskiego!
- Barbie Tancerka ma na sobie błyszczącą, czerwoną sukienkę na jedno ramię, która doskonale pasuje do jej złocistych kolczyków i bucików na obcasie.
- Dzięki trofeum możesz wyobrazić sobie wielkie zwycięstwo!
- Lalki z serii Kariera mają różnorodny wygląd o odmiennych kolorach włosów, oczu i skóry oraz sylwetkach, a ich nowoczesne stroje pomagają zagłębić się w świecie wyobraźni. Sprzedawane oddzielnie.
- Ta lalka Barbie z serii Kariera to świetny prezent dla dzieci w wieku od 3 lat, w szczególności tych, które uwielbiają marzyć o tańczeniu na scenie!
| Weight | 155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 115 x 325 cm |
Technical Specifications
| Brand | Mattel |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części. |
| Nr katalogowy | JFR09 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Barbie |
| Seria | Barbie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21.99 x 15.49 x 34 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 32.37 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Szerokość | 11.43 |
| Głębokość | 4.76 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |