Ładowarka samochodowa CC-25 2XUSB 12W
- Moc: 12
- Rodzaj: Samochodowa
- Złącza: 2 x USB
- Full specification
Dwa porty wygoda na co dzień
everActive CC-25 została wyposażona w dwa porty USB-A, które umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń np. telefonu i nawigacji lub dwóch smartfonów pasażerów. To praktyczne rozwiązanie do codziennego użytkowania.
Stabilne ładowanie 5V / 2.4A
Ładowarka zapewnia maksymalną moc 12W (5V / 2.4A), gwarantując bezpieczne i stabilne zasilanie urządzeń mobilnych. To idealny wybór dla osób, które nie potrzebują technologii szybkiego ładowania, a cenią niezawodność i kompatybilność.
Pełne bezpieczeństwo
Zaawansowany system ochrony chroni Twoje urządzenia przed:
- przeładowaniem i przegrzaniem,
- przepięciami i zwarciami,
- nadmiernym natężeniem prądu.
Twoje urządzenia pozostają bezpieczne, a Ty możesz spokojnie korzystać z ładowarki nawet w najdłuższej podróży.
Kompatybilność i wygoda użytkowania
Urządzenie współpracuje z instalacjami 12V i 24V sprawdzi się zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych czy ciężarowych. Stabilnie osadzona konstrukcja zapewnia pewne połączenie nawet na nierównej drodze.
Technical Specifications
| Brand | everActive |
|---|---|
| Moc | 12 |
| Rodzaj | Samochodowa |
| Złącza | 2 x USB |
| Wymiary | 24 × 43 mm |
| Waga | 12 |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 60 x 145 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |