Ładowarka 65W GaN USB 2xUSBC 1xUSBA PD QC
- Moc: 65
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 2 x USB (Type C), 1 x USB 3.0
- Full specification
Ładowarka USB GaN 65 W
Ładowarka USB GaN 65 W firmy ADATA z funkcją szybkiego ładowania 65 W szybko i skutecznie zasila laptopy i urządzenia o dużej mocy. Wykorzystując zaawansowaną technologię GaN, ta ładowarka jest ultrakompaktowa i przenośna, co czyni ją idealnym towarzyszem podróży. Dzięki możliwości jednoczesnego ładowania trzech urządzeń jest idealna dla użytkowników wielu urządzeń. Zwiększone bezpieczeństwo jest zapewnione dzięki wielu mechanizmom ochrony obwodów, zapewniając niezawodne i bezpieczne ładowanie wszystkich urządzeń.
Wydajne i inteligentne szybkie ładowanie PD/QC 65 W
Obsługuje standardy szybkiego ładowania PD3.0 i QC4.0 przy maksymalnej mocy wyjściowej 65 W. Inteligentne zarządzanie ładowaniem wykorzystuje zaawansowaną technologię PPS (Programmable Power Supply) w celu automatycznego dostosowywania mocy do urządzenia ładującego, aby spełnić różne wymagania dotyczące ładowania.
Technologia GaN
GaN to wysoce odporny na temperaturę i chemicznie stabilny półprzewodnik, który zapewnia wysoką moc wyjściową i wysoką przewodność cieplną. Dzięki niemu ładowanie urządzeń jest szybsze i wydajniejsze w porównaniu z tradycyjnymi ładowarkami.
Ultrakompaktowa i przenośna
Ładowarki GaN są małe i lekkie. Ładowarka ADATA GaN ma zaledwie 53 mm i mieści się w dłoni, co czyni ją idealnym rozwiązaniem przenośnym w przypadku wyczerpania baterii.
Jednoczesne ładowanie 3 urządzeń
Dwa porty typu C obsługują indywidualną moc wyjściową do 65 W. Jeden port typu A obsługuje indywidualną moc wyjściową do 60 W, a trzy urządzenia mogą ładować się jednocześnie z maksymalną mocą wyjściową 60 W.
Technical Specifications
| Brand | Adata |
|---|---|
| Moc | 65 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 2 x USB (Type C), 1 x USB 3.0 |
| Wymiary | 53 x 52,5 x 30,43 mm |
| Waga | 130 |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 90 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |