ładowarki
Ładowarka 3in1 Wireless Charging pad biała
- Złącza: Brak
- Rodzaj: Indukcyjna
- Wymiary:
116.4mm x 187.5mm x 102.5mm
- Full specification
Status: Out of stock
472.66 zł / szt
581.37 zł gross
Ładowarka 3 w 1, która zapewnia najwyższą wygodę szybkiego ładowania wszystkich bezprzewodowych urządzeń Apple o tym samym czasie. Zapewniając optymalne bezprzewodowe ładowanie 7,5 W dla iPhone'a, magnetyczny moduł ładowania dla Apple Watch,oraz 5W pad zaprojektowany do bezprzewodowego ładowania AirPods, ta stylowa stacja ładująca nie tylko ładuje wszystkie twojeurządzenia z maksymalną prędkością, ale bezproblemowo pasuje do każdego środowiska.
Technical Specifications
| Brand | Belkin |
|---|---|
| Złącza | Brak |
| Rodzaj | Indukcyjna |
| Wymiary | 116.4mm x 187.5mm x 102.5mm |
| Waga | 216 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pasuje do |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 554 kg |
|---|---|
| Dimensions | 122 x 182 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |