konstrukcyjne
Kwadraty 12 elementów
- Liczba elementów: 12
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
005-53210
- Full specification
Status: Out of stock
74.50 zł / szt
91.64 zł gross
MAGFORMERS SINGLE SET KWADRATY 12 to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast ze sobą się połączą.
Produkt zawiera 12 kolorowych, magnetycznych klocków w kształcie kwadratów. Elementy są kompatybilne z wszystkimi zestawami Magformers. Za pomocą figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle, począwszy od prostych figur, skończywszy na pomysłowych budowlach. Magnetyczne klocki mogą być układane na płasko lub w przestrzeni.
| Weight | 185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 70 x 25 cm |
Technical Specifications
| Brand | Magformers |
|---|---|
| Liczba elementów | 12 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 005-53210 |
| Rodzaj | Magnetyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 6.8 x 8.3 x 7.1 cm |
| Akcesoria w zestawie | 12 kwadratów |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |