zrób to sam
Kubek do kolorowania Kot
- Nr katalogowy:
STN8356
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do malowania/dekorowania
- Full specification
Status: Out of stock
15.99 zł / szt
19.67 zł gross
Kubek do kolorowania Kot
Ceramiczny kubek do kolorowania to świetna, kreatywna zabawa. W zestawie znajdują się markery w czterech kolorach: zółtym, różowym, niebieskim, fioletowym. Dzięki nim, każde dziecko, w oryginalny sposób może ozdobić swój kubek. Całość spakowana jest w ozdobne, tekturowe pudełeczko.
Technical Specifications
| Brand | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN8356 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Inne |
| Wymiary | 13.5 x 11 x 8.5 cm |
| Akcesoria w zestawie | 4 x Marker |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Ceramiczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 420 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 90 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |