akcesoria
Krzesełko do karmienia 3w1 MC&Q
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600240235
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
121.80 zł / szt
149.81 zł gross
MC&Q Krzesełko do karmienia 3 w 1
Wysokie krzesełko ze stolikiem, huśtawką oraz fotelikiem. Dla lalek do 42 cm (brak lalki w zestawie).
| Weight | 2843 kg |
|---|---|
| Dimensions | 245 x 350 x 510 cm |
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600240235 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Krzesełka |
| Wymiary | 45 x 41 x 71 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |