Kotek do dekorowania Natalia
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Nr katalogowy:
166983
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Kotek do dekorowania Natalia
Zostań stylistką uroczego Kotka do dekorowania od Natalia Collection i udekoruj jego mięciutkie futerko w mieniące ozdoby!
Miękkie futerko do dekorowania!
Miauuu! Kotek ma bielutkie i milutkie futerko, jest uroczy ale brakuje mu odrobiny szaleństwa!
Udekoruj go przy użyciu dołączonych cekinów, by dodać mu blasku!
Użyj podstawki z aplikatorem, by łatwo i precyzyjnie nałożyć ozdobę. Wow! Ale się mieni!
Niekończąca się zabawa!
Znudziła Ci się stylizacja? A może masz nowy pomysł? Nic trudnego!
Cekiny na kotku przyczepiają się bez użycia kleju.
Wyczesz grzebieniem błyskotki i przymocuj je ponownie w dowolnym miejscu.
Dzięki tej metodzie ozdabiania możesz zrealizować najbardziej szalone pomysły!
Funkcje zabawki:
- Po naciśnięciu na brzuszek kotek miauczy
- Nakładanie cekinów przy pomocy aplikatora
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Nr katalogowy | 166983 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Marka | Natalia |
| Rodzaj | Przytulanki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24 x 24 x 16 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 290 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 240 x 235 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |