zawody
Kosiarka Turbo
- Nr katalogowy:
7600004482
- Płeć: Dziewczynki
- Tematyka: Kosiarki
- Full specification
Status: Out of stock
29.32 zł / szt
36.06 zł gross
Kosiarka Turbo
- Kosiarka z kołaczącymi kółkami
- Specjalny pręt do uruchamiania kosiarki
- Pokrętło do wlotu oleju
- Przesuwany przycisk do regulowania prędkości - 5 poziomów - umieszczony na uchwycie
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600004482 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Tematyka | Kosiarki |
| Wymiary | 44 x 25.5 x 48.5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25.5 x 17 x 48.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Weight | 438 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 x 260 x 500 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |