RC
Koparko-ładowarka R/C JCB 2,4GH Double Eagle
- Bezpieczeństwo:
Zabawka nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 misięcy. Niebezpiczeństwo zadławienia się z powodu małych, łatwych do połknięcia części.
- Częstotliwość: 2.4
- Produkt na baterie: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
190.39 zł / szt
234.18 zł gross
Koparko-ładowarka R/C JCB 2,4GH Double Eagle
Zdalnie sterowana zabawka - kołowa koparko-ładowarka ze światłami LED i sygnalizacją dźwiękową - zestaw gotowy do uruchomienia po wyjęciu z pudełka i naładowaniu akumulatora. Skala 1:20.
| Weight | 1392 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 x 230 x 495 cm |
Technical Specifications
| Brand | ATA |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zabawka nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 misięcy. Niebezpiczeństwo zadławienia się z powodu małych, łatwych do połknięcia części. |
| Częstotliwość | 2.4 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | DO-E589 |
| Rodzaj | Koparki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Prędkość (maks.) | 2.5 |
| Zasięg pilota | 25 |
| Wymiary | 41 x 14,2 x 19,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |