konwertery
Konwerter HDMI do VGA mini Jack 3m czarny
- Zastosowanie: Wideo
- Porty wejścia: 1 x HDMI
- Porty wyjścia: 1 x D-Sub 15pin
- Full specification
Status: Out of stock
21.95 zł / szt
27.00 zł gross
Konwerter sygnału HDMI do VGA z gniazdem mini Jack
- EXPERT OD WYSOKICH ROZDZIELCZOŚCI
- Podłącz swoje urządzenia HDMI do monitora VGA
- Przenośna kompaktowa lekka konstrukcja
- Nie wymaga zasilania zewnętrznego
- Kompaktowa obudowa konwertera
- Konwertuje cyfrowy port HDMI do analogowego VGA + 3.5 mm audio
- Wspiera rozdzielczości do 1920x1080@60Hz, zgodny z HDMI w wersji 1.4
- Rozdzielczość wideo na wyjściu jest taka sama jak obrazu wejściowego.
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Zastosowanie | Wideo |
| Porty wejścia | 1 x HDMI |
| Porty wyjścia | 1 x D-Sub 15pin |
| Wymiary | 45 x 15 x 200 mm |
| Waga | 36 |
| Funkcje specjalne | Obsługa rozdzielczości do 1920p |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 180 x 235 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |