karty rozszerzeń
Kontroler PCI-E - 2x RS232 , Y-7504
- Porty : 2 x RS-232 Serial Port
- Rodzaj kontrolera: RS-232 Serial Port
- Wymiary:
49 x 30 x 38 cm (wymiary opakowania)
- Full specification
Status: Out of stock
66.50 zł / szt
81.80 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Porty | 2 x RS-232 Serial Port |
| Rodzaj kontrolera | RS-232 Serial Port |
| Wymiary | 49 x 30 x 38 cm (wymiary opakowania) |
| Pozostałe parametry | - Zgodna ze specyfikacją PCI-Express 1.0 |
| Akcesoria w zestawie | - Płyta CD ze sterownikami |
| Chipset | Moschip MCS9835CV |
| Wymagania sprzętowe | Wolny port PCIe |
| Interfejs | PCIe |
| Oznaczenia |
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 140 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |